❈ Ľuboslava Orolinová ❈

O mne ...


Pred pár rokmi sa u mňa spustila celá rada zdravotných problémov. Takých tých, čo na Vás doktori pozerajú, akoby Ste boli simulant a Vy zo zúfalstva neviete, či máte viac cvičiť, či menej cvičiť, či vyhľadať gastroenterológa alebo gynekológa, či máte jesť tabletky alebo len rovno volať sanitku. Najprv sa spustil kolotoč - lekári, potom kolotoč - ľudoví liečitelia, čínska medicína atď. Ked konečne minulý rok prišla diagnóza, potom operácia, dúfala som, že sa všetko skončí, ale ono to pokračovalo. Až mi jeden úžasný človek, liečiteľ, odporučil skontaktovať sa s jeho dcérou, ktorá bojovala s podobnými problémami a našla riešenie. Tým riešením bola technika ThetaHealing®.

Po 2 sedeniach som vedela, že toto je moja cesta a chcem ňou ísť. Už po absolvovaní základného kurzu som dokázala pomôcť sama sebe ale aj svojim blízkym, čo ma neskutočne tešilo. Pracovať s thetou sa stalo mojim životným štýlom a neustále sa v tomto smere vzdelávam.

Môj život sa rapídne zlepšil. Možno nie je dokonalý, ale je môj a konečne žijem bez strachu z budúcnosti. Lebo viem, že všetko v tomto svete si vytvárame my sami. A je len na nás, či ho chceme mať lepší, krajší, alebo sme tu prišli trpieť. 
Som vďačná, kam ma môj život priviedol, teším sa na všetko, čo mi ešte prinesie. A bude mi veľkým potešením Vás spoznať a sprevádzať Vás na tej Vašej ceste ku kvalitnejšiemu a štatnejšiemu životu.


Ľubka ...


Ako funguje ThetaHealing®

Určite Ste už počuli o rôznych hladinách mozgových vĺn. Jednu z týchto hladín, je aj hladina theta. Je to stav, ktorý je pre mozog prirodzený. Mozog je v stave theta napríklad pri zaspávaní alebo v stave hlbokej meditácie. Vtedy je človek úplne uvoľnený a vedomá myseľ upokojená. V tomto stave je práve možné pracovať s podvedomou mysľou. Vaša podvedomá myseľ nám sama napovie, aké staré traumy prežila, aké vzorce a presvedčenia získala. Ich pochopenie, uvoľnenie a vyriešenie je kľúčom k uzatvoreniu minulosti a zameraniu svojho myslenia na pozitívnu budúcnosť bez bolesti, strachu, ľútosti.

ThetaHealing® je liečebná metóda vytvorená v roku 1995 dámou Vianna Stibal, pomocou ktorej sa zbavila nádoru vo svojej nohe. Táto metóda nie je viazaná na žiadne náboženstvo. Je pre každého bez ohľadu na vierovyznanie.

Thetahealing® umožňuje prístup do podvedomia a zmenu všetkého, čo nám neprospieva. Jeho používaním je možné vytvoriť taký systém presvedčení, ktorý podporuje zdravý životný štýl plný hojnosti a splnených prianí.

Nájdite svoju cestu k lepšiemu životu