❈ Ľuboslava Glevaňák Orolinová ❈

O mne ...


Pred pár rokmi sa u mňa spustila celá rada zdravotných problémov. Takých tých, čo na Vás doktori pozerajú, akoby Ste boli simulant a Vy zo zúfalstva neviete, či máte viac cvičiť, či menej cvičiť, či vyhľadať gastroenterológa alebo gynekológa, či máte jesť tabletky alebo len rovno volať sanitku. Najprv sa spustil kolotoč - lekári, potom kolotoč - ľudoví liečitelia, čínska medicína, atď. Keď konečne v roku 2018 prišla diagnóza, potom operácia, dúfala som, že sa všetko skončí, ale ono to pokračovalo. Až mi jeden úžasný človek, liečiteľ, odporučil skontaktovať sa s jeho dcérou, ktorá bojovala s podobnými problémami a našla riešenie. Tým riešením bola technika ThetaHealing®. A neexistuje silnejší a presvedčivejší dôkaz ako môj nádherný syn, ktorý sa mi narodil v roku 2020.

Po 2 sedeniach som vedela, že toto je moja cesta a chcem ňou ísť. Už po absolvovaní základného kurzu som dokázala pomôcť sama sebe ale aj svojim blízkym, čo ma neskutočne tešilo. Pracovať s thetou sa stalo mojim životným štýlom a neustále sa v tomto smere vzdelávam.

Môj život sa rapídne zlepšil. Možno nie je dokonalý, ale je môj a konečne žijem bez strachu z budúcnosti. Lebo viem, že všetko v tomto svete si vytvárame my sami. A je len na nás, či ho chceme mať lepší, krajší, alebo sme tu prišli trpieť. 
Som vďačná, kam ma môj život priviedol, teším sa na všetko, čo mi ešte prinesie. A bude mi veľkým potešením Vás spoznať a sprevádzať Vás na tej Vašej ceste ku kvalitnejšiemu a šťastnejšiemu životu.


Ľubka ...


Ako funguje ThetaHealing®

Určite Ste už počuli o rôznych hladinách mozgových vĺn. Jednu z týchto hladín, je aj hladina theta. Je to stav, ktorý je pre mozog prirodzený. Mozog je v stave theta napríklad pri zaspávaní alebo v stave hlbokej meditácie. Vtedy je človek úplne uvoľnený a vedomá myseľ upokojená. V tomto stave je práve možné pracovať s podvedomou mysľou. Vaša podvedomá myseľ nám sama napovie, aké staré traumy prežila, aké vzorce a presvedčenia získala. Ich pochopenie, uvoľnenie a vyriešenie je kľúčom k uzatvoreniu minulosti a zameraniu svojho myslenia na pozitívnu budúcnosť bez bolesti, strachu, ľútosti.

ThetaHealing® je liečebná metóda vytvorená v roku 1995 dámou Vianna Stibal, pomocou ktorej sa zbavila nádoru vo svojej nohe. Táto metóda nie je viazaná na žiadne náboženstvo. Je pre každého bez ohľadu na vierovyznanie.

Thetahealing® umožňuje prístup do podvedomia a zmenu všetkého, čo nám neprospieva. Jeho používaním je možné vytvoriť taký systém presvedčení, ktorý podporuje zdravý životný štýl plný hojnosti a splnených prianí.

Nájdite svoju cestu k lepšiemu životu